Második otthona volt Szombathely

A Puskás Akadémiához igazolt Kiss Tamás úgy látja: sokat köszönhet az Illés Akadémiának, és a Haladásnak.
0 0 0 2018.07.01. 21:02
Kiss Tamás: Puskás Akadémia

Az Illés Akadémián nevelkedett 17 esztendős támadónk a Puskás Akadémia FC-ben folytatja pályafutását.
0 0 0 2018.07.01. 10:00
Fotókon a szombat délelőtti edzőmeccs

Sok-sok kép a Szombathelyi Swietelsky-Haladás-SV Lafnitz (2-2) felkészülési mérkőzésről.
0 20 0 2018.06.30. 17:30
Így látta a mérkőzést Michal Hipp

Vezetőedzőnk értékelte az SV Lafnitz (2-2) elleni felkészülési mérkőzést.
0 0 0 2018.06.30. 15:00
Döntetlen a Lafnitz ellen

Első nyári, hazai felkészülési találkozóján a Haladás 2-2-es döntetlent játszott az osztrák harmadosztályú SV Lafnitz együttesével.
0 0 0 2018.06.30. 12:20
Schimmer Szabolcs: 1+1 év

A Haladás jobb oldali védője 1+1 esztendővel meghosszabbította június 30-án lejáró szerződését.
0 0 0 2018.06.29. 21:02
Edzőmérkőzés a stadionban

Szombaton 10.30-kor a Szombathelyi Swietelsky-Haladás az osztrák harmadosztályú SC Lafnitzot fogadja. Infók szurkolóink számára.
0 0 0 2018.06.29. 14:00
Boldog Születésnapot, Srecan Rodendan, Gruma!

Ma ünnepli 34. születésnapját csapatunk több poszton is bevethető játékosa, Miroszlav Grumics.
0 0 0 2018.06.29. 11:20