Komoly osztrák ellenfél

Kedden 18 órakor az osztrák elsőosztály hatodik helyén végzett Flyeralarm Admira Wacker otthonában lépünk pályára.
0 0 0 2018.06.25. 16:00
Fotókon a szanyi mérkőzés

Sok-sok kép az első nyári felkészülési találkozónkról.
0 20 0 2018.06.24. 19:00
Polgár: Sok jó embert és futballistát ismertem meg

A Szombathelyi Swietelsky-Haladástól távozó Polgár Kristóf a szurkolókat is méltatta.
1 0 0 2018.06.23. 23:00
Miroszlav Grumics hosszabbított, Habovda a Haladásé

Csapatunk több poszton is bevethető futballistája, Miroszlav Grumics egy évvel meghosszabbította szerződését. Balmazújvárosból Jurij Habovdát leigazoltuk.
0 0 0 2018.06.23. 15:30
Egy híján tíz

Első nyári felkészülési mérkőzésünkön 9-0-ra nyertünk a megyei I-es Szany otthonában.
0 0 0 2018.06.23. 14:10
Második lett az Illés Akadémia U12 a Danone Kupán

Hajszál híján maradt le a spanyolországi fináléról az Illés Akadémia-Haladás U12-es labdarúgócsapata. A vasiak második helyen zártak a Danone Kupán
0 0 0 2018.06.22. 22:10
Ha szombat, akkor Szany

Szombaton 11 órakor a Győr-Moson-Sopron megyei településen játszunk hírverő mérkőzést.
0 0 0 2018.06.21. 11:20
Távozott Stef Wils

Távozott csapatunk belga belső védője, Stef Wils. A futballista befejezi játékospályafutását.
5 0 0 2018.06.20. 17:10