Szombathelyi Haladás


Menetrend

NB II. 2023/24 - ŐSZI SZEZON

Július 30., 17.30 (Tv: M4 Sport): BVSC-Zugló–Szombathelyi Haladás 1-0

Augusztus 6., 19.00: Aqvital FC Csákvár- Szombathelyi Haladás (pályaválasztói jog csere) 4-2 l: Rácz, Horváth R.

Augusztus 13., 19.00: HR-Rent Kozármisleny–Szombathelyi Haladás 2-0

Augusztus 16., 17.30, Ajka: Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus 1-1 Gól: Kelemen

Augusztus 19., 19.00: Tiszakécskei LC–Szombathelyi Haladás 2-3 Gól: Mohos, Rácz (11-esből), Máté (öngól)

Augusztus 28., 20.00 (Tv: M4 Sport): Budapest Honvéd-Szombathelyi Haladás (pályaválasztói jog csere) 1-2 l: Jancsó, Csernik (11-esből)

Szeptember 3., 17.00: BFC Siófok–Szombathelyi Haladás 1-1 Gól: Rácz

Szeptember 24., 19.45 (Tv: M4 Sport): ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás 1-1 Gól: Pintér

Szeptember 27., 18.00: Szombathelyi Haladás–Soroksár SC 2-1 Gól: Pintér, Simut

Október 1., 15.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás 0-1 Gól: Doktorics

Október 8., 17.00: Szombathelyi Haladás–Szeged Csanád-Grosics Akadémia 1-1 Gól: Nyíri

Október 22., 13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szombathelyi Haladás 2-1 Gól: Nyíri

Október 29., 17.00: Szombathelyi Haladás–Pécsi MFC 0-1

November 5., 13.00: Kazincbarcikai SC–Szombathelyi Haladás 2-2 Gól: Rácz (11-esből), Csonka

November 12., 17.00: Szombathelyi Haladás–Vasas FC 3-3 Gól: Rácz 2, Bolla

November 26., 17.00: Ajka FC–Szombathelyi Haladás 3-1 Gól: Horváth R.

December 3., 17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC-Győr 1-1 Gól: Nyíri

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2023/24 - TAVASZI SZEZON

December 10., 17.00: Szombathelyi Haladás–BVSC-Zugló - elhalasztva

Február 4., 17.00: Szombathelyi Haladás-Aqvital FC Csákvár 2-2 Gól: Horváth R, Pintér

Február 11., 17.00: Szombathelyi Haladás-HR-Rent Kozármisleny 1-1 Gól: Tarján

Február 14., 17.00: Szombathelyi Haladás-BVSC-Zugló 1-0 Gól: Rácz (11-esből)

Február 18., 17.00: Nyíregyháza Spartacus-Szombathelyi Haladás 2-1 Gól: Rácz

Február 25., 17.00: Szombathelyi Haladás-Tiszakécskei LC 2-1 Gól: Horváth R., Rácz

Március 3., 17.00: Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 1-0l: Jagodics

Március 10., 17.00: Szombathelyi Haladás-BFC Siófok 3-2 Gól: Kitl (öngól), Rácz, Szijjártó

Március 17., 17.00: Szombathelyi Haladás-ETO FC Győr 1-3 Gól: Beronja

Március 31., 16.00: Soroksár SC-Szombathelyi Haladás 1-1 Gól: Pintér

Április 7., 17.00: Szombathelyi Haladás-Budafoki MTE

Április 14., 17.00: Szeged Csanád-Grosics Akadémia-Szombathelyi Haladás

Április 21., 17.00: Szombathelyí Haladás-Credobus Mosonmagyaróvár

Április 28., 17.00: Pécsi MFC-Szombathelyi Haladás

Május 5., 17.00: Szombathelyi Haladás-Kolorcity Kazincbarcika

Május 12., 17.00: Vasas FC-Szombathelyi Haladás

Május 19., 17.00: Szombathelyi Haladás-FC Ajka

Május 26., 17.00: Gyirmót FC Győr-Szombathelyi Haladás

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOL Magyar Kupa - 2023/2024

3. forduló, szeptember 16., 17.00: Aqvital FC Csákvár-Szombathelyi Haladás 1-3l: Csernik, Baracskai (öngól), Horváth R.

4. forduló, november 1., 17.15 (Tv: M4 Sport): Szombathelyi Haladás-ZTE 1-2 Gól: Horváth R.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK 2023 - NYÁR

Június 24., 10.30, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-FC STK 1914 Samorín 2-1 Gól: Jancsó 2

Július 1., 17.30, Magdalen: Szombathelyi Haladás-Triglav Kranj 10-1 Gól: Horváth R. 2, Katona 2, Rácz, Kelemen, Jancsó, Taipi, Mohos. Mayer

Július 8., 16.30, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-SK Rapid Wien II. 5-0 Gól: Csernik 2, Bosnjak, Jancsó, Katona

Július 12., 18.00, Nagykanizsa: FC Nagykanizsa.Szombathelyi Haladás 2-2 Gól: Jancsó, Katona

Július 15., 17.00, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-SK Sturm Graz II. 1-1 Gól: Szvoboda

Július 21., 17.00, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-VLS Veszprém 2-4 Gól: Katona, Jancsó

Július 22., 15.30, Bécs: Al Ahli SC-Szombathelyi Haladás 2-3 Gól: Csernik (11-esből), Szakály, Horváth R. (11-esből)

Augusztus 23., 17.00, Badacsonytomaj, jótékonysági mérkőzés: Badacsonytomaji SE-Szombathelyi Haladás 0-15

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK 2022, NYÁR

Június 25., Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-FC Petrzalka 1-0 Gól: Horváth R.

Július 2., Kapfenberg: KSV Kapfenberg-Szombathelyi Haladás 1-1 - az 57. percben félbeszakadt. Gól: Borvető

Július 9., Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-Rapid Wien II. 1-2 Gól: Taipi

Július 12., Wildon: Szombathelyi Haladás-NK Rogaska 1-1 Gól: Borvető

Július 14., Bécs: Szombathelyi Haladás-Al Ahli 4-0 Gól: Derekas 3, Taipi

Július 16., Eggendorf: Szombathelyi Haladás 3-3 Gól: Borvető 2, Csernik

Július 20., Haladás Sportkomplexum: Szombathelyi Haladás-Sivasspor 0-0

Augusztus 10., Haladás Sportkomplexum: Szombathelyi Haladás-FC Sharjah 1-5 Gól: Lencse (11-esből)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NB II., 2022/23 - ŐSZI SZEZON

1. forduló, július 31., 17.30: Szombathelyi Haladás-Aqvital FC Csákvár 1-1 Gól: Lencse

2. forduló, augusztus 7., 17.30, Sényő: Nyíregyháza-Szombathelyi Haladás 0-1 Gól: Molnár R.

3. forduló, augusztus 14., 17.30: Szombathelyi Haladás-ETO FC Győr 2-1 Gól: Hursán, Sipos Z.

4. forduló, augusztus 17., 17.30: Szombathelyi Haladás-Szeged Csanád-Grosics Akadémia 0-1

5. forduló, augusztus 21., 19.00 (Tv: M4 Sport): BFC Siófok-Szombathelyi Haladás 2-1 Gól: Molnár R.

6. forduló, augusztus 28., 17.30: Szombathelyi Haladás-Soroksár 1-1 Gól: Bosnjak

7. forduló, szeptember 4., 17.00: Tiszakécske-Szombathelyi Haladás 2-0

8. forduló, szeptember 11., 17.00: Szombathelyi Haladás-FC Ajka 0-0

9. forduló, október 2., 17.00: Pécsi MFC-Szombathelyi Haladás 1-0

10. forduló, október 5.,18.00: Szombathelyi Haladás-Kazincbarcika 1-0 Gól: Csilus

11. forduló, október 9., 15.00: Gyirmót FC Győr-Szombathelyi Haladás 1-2 Gól: Szegi (öngól), Taipi

12. forduló, október 16., 20.00 (Tv: M4 Sport): Szombathelyi Haladás-MTK Budapest 3-2 Gól: Németh M., Csernik, Rácz

13. forduló, október 22., 13.00: Szentlőrinc-Szombathelyi Haladás 2-0

14. forduló, október 30., 15.00: Szombathelyi Haladás-Dorog 4-3 Gól: Molnár R. 2, Rácz, Derekas

15. forduló, november 6., 13.00: Békéscsaba-Szombathelyi Haladás 2-2 Gól: Rácz 2 (egyet 11-esből)

16. forduló, november 9., 17.00: Szombathelyi Haladás-Budafoki MTE 1-1 Gól: Rácz (11-esből)

17. forduló, november 13., 13.00: Credobus Mosonmagyaróvár-Szombathelyi Haladás 1-0

18. forduló, november 27., 15.00: Szombathelyi Haladás-Kozármisleny 6-4 Gól: Molnár R. 2, Derekas 2, Rácz (11-esből), Doktorics

19. forduló, december 3., 13.00 (Tv: M4 Sport): Diósgyőri VTK-Szombathelyi Haladás 1-2 l: Simut, Rácz (11-esből)

20. forduló, december 11., 13.00: Aqvital Csákvár-Szombathelyi Haladás 0-2 Gól: Csernik, Rácz (11-esből)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK - 2023 TÉL

Január 14., 10.30, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-FC Nagykanizsa 3-2 l: Lencse 2,  Borvető. 

13.00: Szombathelyi Haladás-Csornai SE 6-1 Gól: Derekas 2, Horváth R., Nagy R., Devecseri, Molnár R.

Január 17., 13.00: SKN St. Pölten-Szombathelyi Haladás 0-1 Gól: Derekas

Január 21., 13.00, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-MFK Ruzomberok 2-2 Gól: Nyíri, Csernik

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NB II., 2022/23 - TAVASZI SZEZON

Január 29., 13.00: Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza 0-1

Február 5., 14.00: ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás 1-3 Gól: Csernik 2, Molnár R.

Február 12., 15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás 3-0

Február 19., 14.00: Szombathelyi Haladás–Siófok 2-2 Gól: Derekas, Molnár R.

Február 26., 14.00: Soroksár–Szombathelyi Haladás 4-0

Március 5., 14.00: Szombathelyi Haladás–Tiszakécske 3-1 Gól: Molnár R. 2, Horváth R.

Március 12., 15.00: Ajka–Szombathelyi Haladás 2-1 Gól: Molnár R.

Március 19., 14.00: Szombathelyi Haladás–Pécs 1-1 Gól: Simut

Április 2., 16.00: Kazincbarcika–Szombathelyi Haladás 2-1 Gól: Simut

Árpilis 9., 17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót 3-3 Gól: Horváth R., Csilus, Bolla

Április 12., 18.00: MTK–Szombathelyi Haladás 0-2 Gól: Bolla, Molnár R.

Április 16., 17.00: Szombathelyi Haladás–Szentlőrinc 1-1 Gól: Molnár R.

Április 23., 17.00: Dorog–Szombathelyi Haladás 1-4 Gól: Borvető, Molnár R., Horváth R., Csernik

Április 26., 17.00: Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 2-1 Gól: Horváth R., Molnár R. (11-esből).

Április 29., 17.00: Budafok–Szombathelyi Haladás 1-0

Május 7., 17.00: Szombathelyi Haladás–Mosonmagyaróvár 1-2 Gól: Csonka

Május 14., 17.00: Kozármisleny–Szombathelyi Haladás 2-1 Gól: Doktorics

Május 21., 17.00: Szombathelyi Haladás–Diósgyőri VTK 0-2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2022/23 - MOL MAGYAR KUPA

A 32 közé jutásért. Szeptember 18., 15.00: Putnok FC-Szombathelyi Haladás 2-4 Gól: Rácz, Doktorics, Taipi, Borvető

A 16 közé jutásért. Október 19., 17.00: Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 1-2 Gól: Nyíri

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK - 2021 NYÁR

Június 30., Haladás Sportkomplexum, 18.00: Haladás-ZTE 1-1 Gól: Tóth Milán

Július 3., 17.00, MOL Futball Akadémia: Dunaszerdahelyi AC-Haladás 4-2 Gól: Tóth Milán, Horváth R.

Július 7., 10.30: Gyirmót-Haladás 1-0

Július 10., Haladás Sportkomplexum, 10.00: Haladás-Ajka 1-1 Gól: Délczeg.

Július 13., Haladás Sportkomplexum, 18.00: Haladás-SK Rapid Wien II. 4-1 Gól: Hegedűs, Horváth R., Tóth Máté, Kiss B.

Július 18., Ansfelden, 16.00: RFK Akhmat Groznij-Haladás 0-0

Július 23., Haladás Sportkomplexum, 18.30: Haladás-Al-Ettifaq FC 1-1 Gól: Tóth Milán

Július 25., Haladás Sportkomplexum, 18.00: Haladás-Siófok 1-3. Gól: Horváth R.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOL MAGYAR KUPA 2021/22

3. forduló. Augusztus 18., 14.30: FC Dabas-Haladás 1-2 Gól: Tóth Máté, Debreceni

4. forduló. Október 27., 18.00: Haladás-Gyirmót FC Győr 0-0 - Tizenegyesekkel: 2-3

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NB II., 2021/22 - ŐSZI SZEZON

1. forduló. augusztus 2., 20.00 (Tv: M4 Sport): Pécsi MFC-Haladás 0-1 Gól: Tóth Milán

2. forduló, augusztus 8., 19.00: Haladás-ETO FC Győr 1-1 Gól: Csilus

3. forduló, augusztus 15., 17.30: Nyíregyháza-Haladás 0-0

4. forduló, augusztus 18. (szerda), 19.00: Haladás-Békéscsaba 3-1 Gól: Németh Milán, Horváth R., Csilus

5. forduló, augusztus 22., 17.30: III. ker TVE-Haladás 0-0

6. forduló, augusztus 29., 19.00: Haladás-Szeged 1-0 Gól: Németh M.

7. forduló, szeptember 12., 16.00: Dorog-Haladás 0-2. Gól: Tóth Milán, Monori

8. forduló, szeptember 15., 18.00: Haladás-Tiszakécske 1-0 Gól: Tóth Milán

9. forduló, szeptember 26., 17.00: Budafok-Haladás 0-2 Gól: Devecseri, Szekér

10. forduló, szeptember 29., 16.00: Szentlőrinc-Haladás 0-0

11. forduló, október 3., 17.00: Haladás-Budaörs 2-1 Gól: Doktorics, Tóth Milán (11-esből).

12. forduló, október 17., 13.00: Soroksár-Haladás 1-0

13. forduló, október 24., 17.00: Haladás-Ajka 2-1 Gól: Tóth-Gábor, Monori

14. forduló, november 1., 20.00:: Diósgyőr-Haladás 2-0

15. forduló, november 7., 17.00: Haladás-Csákvár 4-1. Gól: Csilus 2, Tóth Milán, Horváth R.

16. forduló, november 21., 12.30  (Tv: M4 Sport): Vasas-Haladás 1-0

17. forduló, november 24. (szerda), 18.00: Haladás-Siófok 1-2. Gól: Jagodics B. (öngól)

18. forduló, november 29., 20.00 (Tv: M4 Sport): Kecskemét-Haladás 0-1 Gól: Csilus

19. forduló, december 5., 17.00: Haladás-Szolnok 2-1 Gól: Kiss B., Horváth R. (11-esből).

20. forduló, december 12., 17.00: Haladás-Pécs 0-1

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NB II., 2021/22 - TAVASZI SZEZON

21. forduló, január 30., 13.00: ETO FC Győr-Haladás 0-2 Gól: Tóth Milán 2

22.forduló, február 7., 20.00: Haladás-Nyíregyháza 1-2 Gól: Kiss B.

23. forduló, február 13., 14.00: Békéscsaba-Haladás 1-1 Gól: Lencse

24. forduló, február 20., 17.00: Haladás-III. ker. TVE 0-1

25. forduló, február 27., 17.00: Szeged Csanád-Grosics Akadémia-Haladás 1-1 Gól: Tóth Milán

26. forduló, március 6., 17.00: Haladás-Dorog 0-1

27. forduló, március 9., 18.00: Tiszakécske-Haladás 1-1 Gól: Horváth R.

28. forduló, március 14., 20.00: Haladás-Budafok 2-3. Gól: Lencse, Tóth Milán

29. forduló, március 20., 17.00: Haladás-Szentlőrinc 0-1

30. forduló, április 3., 16.00: Budaörs-Haladás 0-1 Gól: Doktorics

31. forduló, április 6., 18.00: Haladás-Soroksár 0-1

32. forduló, április 10., 17.00: Ajka-Haladás 1-0

33. forduló, április 18., 20.00: Haladás-Diósgyőr 1-0 Gól: Kiss B. (11-esből).

34. forduló, április 24., 17.00: Csákvár-Haladás 0-0

35. forduló, május 2., 20.00: Haladás-Vasas 0-0 - Tv: M4 Sport

36. forduló, május 8., 17.00: Siófok-Haladás 0-1 Gól: Tóth Milán

37. forduló, május 15., 17.00: Haladás-Kecskemét 1-3 Gól: Tóth Milán

38. forduló, május 22., 17.00: Szolnok-Haladás 1-2 Gól: Lencse (11-esből), Tóth-Gábor

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK - 2022. TÉL

Január 8., 14.00, Zsámbék: Zámbéki SK-Szombathelyi Haladás 1-4 Gól: Tóth-Gábor, Tóth M., Horváth R., Lencse.

Január 15., 11.00, Illés Akadémia: Szombathelyi Haladás-FC Nagykanizsa 5-0 Gól: Csilus 2, Doncsecz 2, Tóth-Gábor.

Január 18., 15.00, Porec: Szombathelyi Haladás-NK Aluminij 2-2 Gól: Lencse (11-esből), Tóth M. (11-esből).

Január 20., 15.00, Porec: Szombathelyi Haladás-NK Osijek 1-3 Gól: Németh M.

Január 22., 11.00, Umag: Szombathelyi Haladás-NK Olimpija Ljubljana 3-2 l: Tóth-Gábor 2, Kiss B.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eredmények 2020/2021
Eredmények 2019/2020

További hírek

Megtekintés
Jegyelővétel a Mosonmagyaróvár elleni bajnokira

A Merkantil Bank Liga 29. fordulójában vasárnap 17 órakor a Szombathelyi Haladás a Credobus Mosonmagyaróvárt fogadja. Elővételben már megvásárolhatóak a belépők.
0 1 0 2024.04.18. 21:30
Megtekintés
A Rába-partján a Haladás Viktória

A női labdarúgó NB I. 19. fordulójában szombaton 15 órai kezdettel a Haladás Viktória az ETO FC Győr vendége lesz.
0 0 0 2024.04.18. 21:00

Shop

Mez? Sál vagy táska?

Szerezd be akár mindhármat, válogass a webshopban!

Hirdetések

 
 

Támogatóink