Így győztük le a Diósgyőrt - VIDEO

Az MLSZ TV összefoglalója a szombati Szombathelyi Swietelsky-Haladás-DVTK (2-0) OTP Bank Liga-mérkőzésről.
1 0 0 2017.04.17. 09:10
Minden poszton otthon

Jancsó András csatárként rohamozta a Diósgyőr kapuját, nem hiába, a 27. percben szerzett góljával szerzett vezetést a Szombathelyi Swietelsky-Haladás.
0 0 0 2017.04.16. 17:10
Itt a Húsvét, itt a nyúl, Hali-Diósgyőr 2-0

Németh Szabolcs fotói a szombati Szombathelyi Swietelsky-Haladás - DVTK (2-0) bajnokiról.
0 25 0 2017.04.16. 00:00
SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ - Mészöly Géza és Bódog Tamás

A Szombathelyi Swietelsky-Haladás-Diósgyőri VTK mérkőzést értékelte a két szakvezető.
0 0 0 2017.04.15. 22:40
Húsvétra, szeretettel: Haladás-Diósgyőr 2-0

Az OTP Bank Liga 27. fordulójában szombaton a Szombathelyi Swietelsky-Haladás remek játékkal, megérdemelten nyert 2-0-ra a DVTK ellen. Negyedik helyen a csapat!
0 0 0 2017.04.15. 17:50
Kemény dió lesz

Az OTP Bank Liga 27. fordulójában szombaton 18 órai kezdettel a Szombathelyi Swietelsky-Haladás a kiesés elöl menekülő, feljövőben lévő Diósgyőrt fogadja.
1 0 0 2017.04.14. 15:00
Jegyelővétel, szurkolói vonat a Haladás-Diósgyőrre

Elővételben megvásárolhatóak a belépők a szombaton 18 órakor Sopronban kezdődő OTP Bank Liga-mérkőzésre.
0 0 0 2017.04.13. 15:10
SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ - Tamási Zsolt és Mészöly Géza

Így látta az MTK Budapest-Szombathelyi Swietelsky-Haladás mérkőzést a két vezetőedző.
0 0 0 2017.04.12. 20:10