Ötöt lőtt a Haladás II.

2023.10.17. 09:00

A Vas vármegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 9. fordulójában a Szombathelyi Haladás II. 5-2-re nyert Rábapatyon.

Rábapatyi KSK–Szombathelyi Haladás II. 2-5 (0-0). Rábapaty, 80 néző, vezette: ifj. Bohács J.
Szombathelyi Haladás II.: Kostyák – Kovács B. (Stefanich), Horváth A., Bolla (Smeringa), Pruska (Kopácsi), Mozsár (Bonyhárd), Frák, Katona, Zsédely, Takács-Földes (Stifter), Baján. Edző: Horváth András.
Gólszerzők: Katona (2), Kopácsi, Takács-Földes, Baján.

Az első félidőben a vendég zöld-fehérek csak kapufáig jutottak, gólig nem. Szünet után viszont a helyzetek mellé már jöttek a gólok is és végül a szombathelyiek magabiztosan gyűjtötték be az újabb három pontot.

Katona István két gólt lőtt

Horváth András: - Picit nehezen alkalmazkodtunk a talajhoz, de aztán sikerült ráerőltetnünk akaratunkat ellenfelünkre és teljesen megérdemelten nyertünk.

A Szombathelyi Haladás II. szombaton 15 órakor a Söptét fogadja az Illés Akadémián.

A bajnoki tabella állását ITT BÖNGÉSZHETI.