Szombathelyi Haladás


Köszönjük a játékot, a gólokat!


2020.01.08. 15:50
PA

Séllei Árpád, klubunk ügyvezető igazgatója nyilatkozott Halmosi Péterről.

- Halmosi Péter 2018 november 24-én játszotta utolsò bajnokiját, majd 2019 február 13-án az edzésen elkövetett, immáron sokadik fegyelmezetlensége után Horváth Ferenc kitette a keretből - mondta Séllei Árpád, a Haladás ügyvezető igazgatója. - Halmosi kontraktusa 2019. jùnius 30-án pedig lejárt. A tavalyi évben egyetlen vezetőedzőnk sem kérte, hogy Halmosi újra játsszon - tehát szó sincs arról, hogy a vezetőség szándékosan kitolt volna vele, tisztán szakmai döntés született. A Haladásban ugyanis nem a tulajdonosok döntik el, ki legyen a pályán és ki nem, nem a vezetőség állítja össze a kezdőcsapatot. Tavaly Király Gábort és Halmosi Pétert a ZTE ellen tervezett gálamérkőzésen búcsúztattuk volna el, ám a szurkolók kérésére elmaradt az összecsapás. Annak pedig később nem láttuk értelmét, hogy a gyenge szereplés miatt tüntető nézők előtt, kevésbé ünnepélyes hangulatban búcsúztassul el őket. De nincs kizárva, hogy a közeljövőben búcsúmeccset rendezünk számukra. Köszönjük Halmosinak a gólokat, a játékot, azt, amit tett a Haladásért, sok sikert kìvánunk neki a magánéletben - tudom, nehéz ennyi idő után befejezni egy pályafutást. 

További hírek

Megtekintés
Csak a védekezés működött

A női labdarúgó NB I. 20. fordulójában a Haladás-Viktória 2-0-ra kikapott a Diósgyőrtől.
0 0 0 2021.05.08. 22:00
Megtekintés
Itt nézheted élőben a Haladás-Budaörsöt

Klubunk és a Hungary Sport együttműködésének köszönhetően szurkolóink az alábbi streamen nézhetik végig a vasárnap 17 órakor kezdődő Szombathelyi Haladás-Budaörsi SC Merkantil Bank Liga-mérkőzést.
1 0 0 2021.05.08. 22:00

Shop

Mez? Sál vagy táska?

Szerezd be akár mindhármat, válogass a webshopban!

Hirdetések

 
 

Támogatóink