Törött orral játszott a csapatkapitány

Németh Milán sérülése ellenére végigjátszotta a győri bajnokit.
0 0 0 2023.02.07. 20:00
Így győztünk Győrött

Három remek Haladás-gól, Verpecz kivédett tizenegyese - így győztük le 3-1-re az ETO-t a nyugat-dunántúli zöld-fehér rangadón. A győri klub összefoglalója.
1 0 0 2023.02.07. 18:57
Három női futballistánk a román válogatottban

A női labdarúgó NB I.-ben szereplő Haladás Viktória három futballistája is meghívót kapott a román válogatottba.
0 0 0 2023.02.07. 15:00
Csernik-dupla

A Győrött duplázó Csernik Kornél örül a két góljának és a győzelemnek, de mostantól már csak a vasárnapi, szegedi bajnokira koncentrál.
1 0 0 2023.02.06. 20:00
Négyet rúgott női csapatunk

Osztrák másodosztályú ellenfelet vert edzőmeccsen a Haladás Viktória.
0 17 0 2023.02.06. 19:30
Pazar Molnár-gól

Molnár Rajmund egyéni akció végén remek gólt szerzett Győrött - támadónknak nagyon jót tett, hogy újra betalált.
1 0 0 2023.02.06. 19:00
"Köszönjük a szurkolók biztatását"

A születésnapját múlt szombaton ünneplő Verpecz István önkritikusan elismerte: hibázott a győriek góljánál. Ugyanakkor kapusunk a második félidő elején, fontos pilanatban bravúrral védte Vitális tizenegyesét, így döntő érdemeket szerzett csapatunk 3-1-es sikerében. Verpecz videónkban megköszönte a Hali-szurkolók biztatását is.
1 0 0 2023.02.06. 15:00
Sajtótájékoztató - Michal Hipp

Michal Hipp az ETO-Haladás (1-3) mérkőzés utáni sajtótájékoztatól elmondta: az első félidőben a két gólon kívül még két ziccerünk is volt. A második játékrészben Verpecz István fontos tizenegyest védett, viszont mi nem kaptunk meg egy büntetőt. Vezetőedzőnk szerint megérdemelten nyertünk, valamennyi játékos dicséretet érdemel.
1 0 0 2023.02.05. 19:30