Michal Hipp értékelése

2023.01.17. 16:06
haladas.hu

Vezetőedzőnk nyilatkozott a St. Pölten-Szombathelyi Haladás (0-1) felkészülési mérkőzésről.

Michal Hipp: – Szervezetten futballoztunk, különösen védekezésben dolgoztak sokat játékosaim. A hazaiak ugyan többet birtokolták a labdát, de mi – főleg kontrákból – veszélyesebben futballoztunk. Az első félidőben három-négy ziccerünk is akadt. A második félidőre sokat cseréltem, majd szép gólt szereztünk. Minden győzelem fontos, a felkészülés ezen időszakában különösen értékes a siker. De helyén kezeljük a győzelmet, dolgozunk tovább, készülünk a következő mérkőzésre – és természetesen a bajnoki rajtra. Örülök annak is, hogy egyetlen játékosom sem sérült meg.