U21-es Eb: vereség emberhátrányban

2021.03.28. 10:00
haladas.hu

A magyar válogatott több mint egy félidőt emberhátrányban futballozva 2-1-re kikapott a románoktól az U21-es Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában.

A  magyar együttes a Bese - Bolla, Balogh, Mocsi, Deutsch (Bukta) – Csonka, Mezei (Kata) – Skribek (Bárány), Szendrei, Kiss (Tamás) – Szőke összeállításban szerepelt a Bozsik Arénában rendezett mérkőzésen. A Haladás védője, Mocsi Attila - a németek elleni mérkőzéshez hasonlóan - végig a pályán volt. Az első félidő végén Szőkét második sárga lappal kiállította a játékvezető.  A második játékrészben Csonka az 56. percben megszerezte a vezetést, de a románok előbb egyenlítettek, majd a hajrában fordítottak (1-2). Ezzel eldőlt, hogy a magyar csapat az utolsó, keddi, hollandok elleni mérkőzés eredménytől függetlenül már nem juthat a legjobb nyolc közé.