Három U19-es akadémista a Fradi-verő csapatban

2016.10.18. 08:10
haladas.hu

A lefújás pillanatában Tóth Máté, Szőke Dániel és Dombi Gergő is a pályán volt.

Az OTP Bank Liga 12. fordulójában sokáig emlékezetes mérkőzésen verte 2-0-ra a bajnoki címvédő Ferencvárost a Szombathelyi Swietelsky-Haladás.

Az NB I-ben a fővárosi zöld-fehérek ellen debütált a 18 esztendős Szőke Dániel, aki az Illés Akadémia-Haladás U19-es együttesét erősíti.

Rajta kívül a győztes csapatban még két, az U19-es bajnokságban is szereplő fiatal volt a pályán. A 17 esztendős Dombi Gergő a 86. percben szállt be Sopronba, a támadónak ez volt a negyedik NB I-es bajnokija.

A 18 évesTóth Mátét  pedig a 34. percben cserélte be Mészöly Géza, Tóthnak a kilencedik elsőosztályú bajnokija volt a szombat - ő is az U19-es együttest erősíti.