Újabb siker

2024.04.08. 13:00

A Vas vámegyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában a Szombathelyi Haladás négyet rúgott Nádasdon.

Horváth Ranch Kft. Nádasd KSE–Szombathelyi Haladás II. 0-4 (0-3). Nádasd, 150 néző, vezette: dr. Polgár

Nádasd: Doktor – Horváth B., Dudás, Meskó Á., Zsoldos (Mesics), Németh B. (Kalamár), Major, Péter, Meskó E., Varga M., Burka. Edző: Elekes Zoltán.

Szombathelyi Haladás II.: Molnár-Végh – Szabó B. (Csörnyei), Bolla, Pruska (Faggyas), Mozsár, Bonyhárd (Udvardi), Stifter, Zsédely, Takács-Földes, Katona, Bonchis. Edző: Horváth András.

A szombathelyiek számára a legnagyobb nehézséget a nagy meleg jelentette. A zöld-fehérek Pruska 20. percben szerzett góljával jutottak előnyhöz, tíz perc múlva Bonyhárd is betalált - ezzel gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés. Még a szünet előtt Katona lőtt gólt, majd a fordulást követően nem sokkal ugyanő állította be a végeredményt: Nádasd-Haladás II. 0.4. A szombathelyiek ilyen arányban is megérdemelten nyertek. A Haladás II. továbbra is kilenc pont előnnyel, veretlenül vezeti a tabellát.