Lurkó-bronzérem Bécsből

Tizennyolc csapat közül a harmadik helyen végzett az ausztriai U7-es nemzetközi labdarúgótornán a Lurkó UFC együttese.
0 0 0 2019.06.09. 15:00
Halmai Ádám gólja a válogatottban

A Bene Ferenc vezette U18-as válogatott remek játékkal 6-0-ra legyőzte a svéd korosztályos csapatot felkészülési mérkőzésen, Kecskeméten. Az Illés Akadémia-Haladás futballistája Halmai Ádám szerezte az utolsó gólt.
0 0 0 2019.06.07. 11:40
Negyedik helyen végeztek a lányok

A női labdarúgó NB I. bronzmérkőzésének harmadik összecsapásán a Haladás-Viktória 1-0-ra kikapott a DVTK-tól, így a negyedik helyen végzett
0 0 0 2019.06.06. 22:02
Előre a bronzéremért!

A női labdarúgó NB I. bronzcsatájának utolsó, mindent eldöntő mérkőzésén csütörtökön 18 órai kezdettel a Haladás-Viktória FC a Diósgyőri VTK vendége lesz.
0 0 0 2019.06.05. 22:20
Dorogon folytatja Németh Szabolcs

Az Illés Akadémia-Haladás U19-es együttesének trénere, Németh Szabolcs ősszel már a másodosztályú Dorogot irányítja.
0 0 0 2019.06.05. 21:55
Remek Illés Akadémia-zárás

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok utolsó fordulójában az Illés Akadémia-Haladás U15-ös, U17-es és U19-es csapata is győzött. Az U14-es és U16-os gárda döntetlent játszott.
0 0 0 2019.06.05. 15:50
Így győzte le női csapatunk a Diósgyőrt - VIDEO!

Az M4 Sport anyaga a Haladás-Viktória FC-Diósgyőri VTK (1-0) bronzmérkőzés második felvonásáról.
1 0 0 2019.06.05. 10:10
Orbán Viktor méltatta Király Gábort

Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke gratulált levélben Király Gábor pályafutásához.
0 0 0 2019.06.04. 10:00