Itt nézheted élőben a Szolnok-Szombathelyi Haladás bajnokit

Klubunk és a Hungary Sport együttműködésének köszönhetően szurkolóink élőben tekinthetik meg a vasárnap 13 órakor kezdődő Szolnok-Haladás Merkantil Bank Liga-mérkőzést.
1 0 0 2020.12.12. 22:07
Halasztás helyett meccs

A Merkantil Bank Liga idei utolsó, 21. fordulójában vasárnap 13 órakor a Szombathelyi Haladás a Szolnoki MÁV FC otthonában lép pályára. A sok hiányzónk miatt kértük a találkozó elhalasztását, ám ebbe a szolnokiak nem mentek bele.
0 0 0 2020.12.11. 21:40
Ballal átvette, jobbal belőtte

Támadónk, Németh Márió szerezte csapatunk vezető találatát a BFC Siófok (2-0) elleni bajnokin.
0 0 0 2020.12.09. 23:10
Így győztük le a Siófokot!

Összefoglaló a hétfő esti, Szombathelyi Haladás-BFC Siófok (2-0) Merkantil Bank Liga-mérkőzésről.
1 0 0 2020.12.09. 08:50
Medgyes megállíthatatlan

Csapatunk támadójának elévülhetetlen érdemei vannak a Siófok elleni 2-0-s győzelemben. Gólpasszt adott, majd gólt szerzett.
0 0 0 2020.12.08. 14:20
Képek, képek, képek

Sok-sok fotó a Szombathelyi Haladás-BFC Siófok (2-0) Merkantil Bank Liga-mérkőzésről.
0 36 0 2020.12.08. 12:30
Mátyus János értékelése

Így látta vezetőedzőnk a 2-0-s Haladás-sikerrel zárult, Siófok elleni összecsapást.
0 0 0 2020.12.07. 22:50
Megfogyva bár, de törve nem:újabb Hali-diadal!

A Merkantil Bank Liga 20. fordulójában hétfőn 20 órai kezdettel csapatunk a Siófokot fogadja, Kövesse velünk együtt a mérkőzés alakulását percről-percre!
0 0 0 2020.12.07. 19:40