Visszatér a mesterlövész

Medgyes Zoltán sérülése után teljesen rendbejött és további gólokkal és gólpasszokkal segítené a zöld-fehéreket.
0 0 0 2021.03.24. 12:30
Korábban kezdünk a Nyíregyháza ellen

Tizenhét óra helyett 14.30-kor indul útjára a labda a Rohonci úton.
0 0 0 2021.03.22. 19:00
Így ikszelt női csapatunk

Összefoglaló a Haladás-Viktória FC-Kész-St.Mihály (2-2) Simple Liga női NB I-es mérkőzésről.
1 0 0 2021.03.22. 11:20
Fókuszban az U21-es Európa-bajnokság

Két játékosunk, Mocsi Attila és Kiss Bence elszántan készül az U21-es válogatott telki edzőtáborában.
0 1 0 2021.03.22. 10:30
Nincs megállás

A háromhetes bajnoki szünet alatt erősen foghíjasan ugyan, de készül a Haladás az április 4-i, Nyíregyháza elleni folytatásra.
0 0 0 2021.03.21. 20:10
Egyenlítés a 90. percben!

A Simple Liga női labdarúgó NB I. 14. fordulójában a Haladás-Viktória FC fordulatos meccsen kétszer is egyenlíteni tudott a St. Mihály ellen. Urbán Anett a 90. percben egalizált!
0 0 0 2021.03.20. 19:40