SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ - Pacsi Bálint és Radványi Miklós

2017.09.30. 20:10

Így látta a Haladás-Mezőkövesd találkozót a két vezetőedző.

Pacsi Bálint: - Nagyon motiváltan kezdtük a mérkőzést, előrefelé kimondottan jól futballoztunk, sok helyzetet kidolgoztunk. A félidőben rendeztük a sorokat, aztán megszereztük a második gólt, hazai pályán két rúgott találattal mérkőzést kellett volna nyerni. Természetesen nem vagyok elégedett, de egyelőre négy hete dolgozunk a csapattal, látom a hibákat, amiket ki fogunk javítani. Dolgozunk tovább.

Radványi Miklós: - A mérkőzés elején – immáron szokás szerint – rúgattunk egy gólt az ellenféllel, ami megfogta a csapatot. Aztán elkezdtünk futballozni, és csak idő kérdése volt, mikor találunk be. Szünet után jött a kiállítás – nem tudom sárga lapot ért-e a megmozdulás. De tíz emberrel is mi futballoztunk, megvoltak a helyzeteink, és tizenegyes hibáztunk. Ám csapatom megmutatta tartását, utolsó percig küzdöttek a fiúk, megérdemeltük a döntetlent. Úgy érzem a sok munka előbb-utóbb meghozza gyümölcsét, és Iszlai Bence is nagy erősítést jelent a középpályán.