Simut ismét kezdő volt a válogatottban

2022.11.21. 11:00

Az U21-es válogatott a törökországi összetartása utolsó napján a dánokkal mérkőzött meg, és 3-0-s vereséget szenvedett. Simut Mario Lucas kezdőként 62 percet játszott.

A magyar U21-es válogatott az európai élmezőnyhöz tartozó dán együttes ellen lépett pályára törökországi edzőtáborozása utolsó napján, Belekben. A dánok 1-0-s félidő után 3-0-ra nyertek. A Szombathelyi Haladás futballistája, Simut Mario Lucas - az azerbajdzsániak elleni meccshez hasonlóan - ismét kezdőként kapott lehetőséget. Játékosunk 62 percet töltött a pályán.

Dánia-Magyarország 3-0 (1-0). Belek.
Magyarország: Hegyi Krisztián - Szabó Alex, Balogh Botond, Iyinbor Patrick - Simut (Kállai Kevin, 62.), Kata Mihály (Bocskay Bertalan, 62.), Bényei Ágoston (Kosznovszky Márk, 62.), Benczenleitner Barna (Vitális Milán, 87.) - Kocsis Dominik (Komáromi György, 62.), Vancsa Zalán (Kovács Mátyás, 62.) - Szalay Szabolcs (Tóth Milán, 70.). Szövetségi edző: Gera Zoltán.