Fontos győzelem!

2021.11.29. 20:00

Csapatunk hétfőn a Kecskemét otthonában 1-0-ra nyert és ezzel fellépett a harmadik helyre.

KECSKEMÉTI TE-HUFBAU - SZOMBATHELYI HALADÁS 0-1 (0-0)

Kecskemét, játékvezető: Csonka.

Kecskemét: Varga B. -  Buna, Szabó A., Gál, Belényesi, Szalai G. - Nagy K., Marsa, Szuhodovszki - Tóth B., Tóth D

Haladás: Rózsa - Mocsi, Guzmics, Devecseri, Bosnjak - Csilus, Holdampf, Horváth R., Doktorics - Tóth Milán, Monori.

A Haladásban a szombati edzésen combhajlító-izom sérülést szenvedett Devecseri Szilárdot kemény fából faragták és vállalta a játékot.

Élénk iramban kezdték a mérkőzést a csapatok, ám sokáig egyik kapu sem forgott veszélyben. Egyenrangú csapatok futballoztak, kiegyenlített mezőnyjáték folyt a pályán.

12. perc: Doktorics jobbról, éles szögből lőtt szabadrúgást a kapu felé, de Szalai fejjel szögletre mentett.

Mindkét csapat pörgősen, gyorsan megy előre, viszonylag gyorsan felépíti támadásait.

36. perc:Belényesi kapott sárga lapot, mert hátulról felrúgta Tóth Milánt.

37. perc: Tóth Milán, majd Monori közeli lövését blokkolta önfeláldozóan Belényesi.

42. perc: Mocsi jobbról beívelt labdáját a kecskeméti védők a hosszún érkező Horváthoz fejelték, a támadó kapásból, 15 méterről a jobb felső sarok mellé lőtt.

44. perc: Tóth Milán jobb oldali beadádát Monori fejjel továbbcsúsztatta, ám a bal oldalon érkező Horváth nem érte el a labdát.

Vége az első félidőnek.

II.FÉLIDŐ

Megkezdődött a második félidő, egyik csapat sem cserélt.

50. perc: GÓÓÓÓÓL!Bosnjak ment el a bal oldalon, Szabó lerántotta, de a játékvezető továbbot intett. Horváth Rajmund egyből középre adta a labdát, Csilus lekezelte, majd hat méterről a léc alá bombázott (0-1).

61. perc: Csere a Haladásban, Monori helyett Tóth Dávid állt be.

Rákapcsoltak a hazaiak, mi a védekezésre összpontosítunk. Önfeláldozóan vetődünk egy-egy lövésbe.

71. perc: Tóth Dániel kapott sárga lapot.

76. perc: Csere a Haladásban, Doktorics helyett Kállai Zalán állt be.

82. perc: Tóth Dávid készítette le a labdát Csilusnak, a középpályás 18 méteres lövését bravúrral tolta a léc fölé Varga.

86. perc: Kállai Zalán kapott sárga lapot

87. perc: Csere a Haliban, Tóth Milán le, Szijjártó be.

Négy perc a hosszabbítás.

93. perc: Bal oldali beadás után Szalai hat méterről fejelt, Rózsa védett.

Vége a mérkőzésnek, fontos győzelmet arattunk!