Remek meccsen egy pont

2020.08.05. 18:50

A Merkantil Bank Liga 2. fordulójában a Szombathelyi Haladás 1-1-es döntetlenre végzett a Szolnok ellen.

SZOMBATHELYI HALADÁS - SZOLNOKI MÁV FC 1-1 (0-1). - Szombathely, 3028 néző, vezette: Horváth T.

Szombathelyre beköszöntött az ősz, hűvös, szeles időben melegítenek a csapatok. Ennek ellenére sok szurkolót várnak a mérkőzésre - legutóbb Siófokra félezer Hali-drukker utazott el és szurkolta ki az 5-1-es sikert.

Vége a mérkőzésnek, maradt az 1–1. Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét!

92. perc: Kiss Bence 18 méteres lövése centikkel zúgott el a bal sarok mellett

Három perc a hosszabbítás

86. perc: Ez nagy helyzet volt: Kiss Bence ugratta ki Tóth Barnát, a támadó azonban 17 méterről a kapus és a bal sarok mellett is ellőtte a labdát

85. perc: Szolnoki csere, Tajtit Szekszárdi váltotta

82. percMedgyes kapott sárga lapot

80. perc: GÓL  1–1!!! Rácz ment el a bal oldalon, beadása átszállt Molnár-Farkas felett, a hosszún érkező Tóth Dávid pedig három méterről a léc alá fejelt

78. perc: Kotula kapott sárga lapot egy kőkemény belépőért

76. perc: Most Haladás-csere következett a sormintában, Németh Milánt Bosnjak Predrag váltotta

3028 a hivatalos nézőszám

74. perc: Újabb vendégcsere, Tóth Benjamin le, Szabó Balázs be

71. perc: Kónya helyett Földi - Csábi József tehát kihasználta első cseréjét

70. perc: Bárdosnak mutatta fel Horváth Tibor a sárga lapot

69. percMedgyes 24 méteres lövését Molnár-Farkas angyali nyugalommal nézte, pedig a labda csak kevéssel gurult el a jobb sarok mellett

Pazar a hangulat a stadionban, a Hali-tábor gyakorlatilag megállás nélkül buzdítja a hátrányban lévő zöld-fehéreket

65. perc: Tűzijáték a szolnoki kapu előtt. Rácz 12 méteres lövésébe  Horgosi vetődött bele, a kipattanót Kiss Bence kapásból, 23 méterről szúrta rá, ám éppen középre, Molnár-Farkas védett

62. perc: Csere a Haladásban, Schimmer helyére  a Siófokon szintén csereként beálló és akkor gólt szerző Rácz Ferenc érkezett

61. perc: Szolnoki szöglet után Kotula félfordulásból, 14 méterről alig tüzelt fölé

Kicsit kijött a szorításból a Szolnok, az utóbbi időben változatos mezőnyjátékot láthattak a szurkolók - helyzetek nélkül.

55. perc: A másik is oldalon is egy sárga, ezt Devecseri kapta buktatásért

49. perc: Egy sárga lap, de nem akárkinek, a reklamáló szolnoki edző, Csábi József kapta

Elkezdődött a második félidő. A Haliban a szünetben Kiss Bence állt be Jancsó András helyett

Vége az első félidőnek

42. percTóth Dávid jobb oldali beadása a hosszún érkező Németh Milánhoz került, de a védő 13 méterről a háló helyett egy szolnoki védőt talált tellibe

40. perc: Medgyes vezetgette befelé a labdát, majd 17 méterről tüzelt, de a szolnoki kapus biztosan védett

34. percSzekér kapott sárga lapot

Nem sok minden történik, a legnagyobb eseményt az jelentette, hogy egy vitorlázó repülő nagyot zúgva elhúzott a stadion felett.

Beszorult az utóbbi percekben a Szolnok, a vendégek tizenhatosának előterében folyik a játék.

A mérkőzés MLSZ-ellenőre egyébként a korábbi kiváló ZTE-futballista, Péter Zoltán. A zalai balhátvéd annak idején a magyar válogatott színeiben emlékezetes gólt lőtt a németeknek Hamburgban. Azzal nyertünk 1-0-ra.

27. perc: Az egyik legalacsonyabb játékos, Medgyes fejét keresték egy beíveléssel, a támadó 14 méterről fölé bólintott.

A két csapat legutoljára februárban, a Tisza-parton találkozott egymással, akkor nem született gól. Ezúttal már van egy.

A Haladást nem fogta meg a gól, továbbra is megy előre, de a szolnokiak sem csak bekkelnek, így élvezetes, jó a meccs.

17. perc: GÓL!!!1-0-ra vezet a Szolnok. Novák a gólszerző. A tavasz ősszel még Szombathelyen futballozó támadó lefordult védőjéről, majd 11 méterről a bal sarokba lőtt

15. perc: Újabb hazai helyzet! Németh Milán bal oldali beadását Tóth Barna továbbfejelte, majd az érkező Tóth Dávid szintén fejjel fölé bólintott

9. perc: Tóth Dávidhoz került a labda a jobb oldalon, de a középpályás 13 méterről éppen Tamást találta telibe

6. perc: Németh Milán bal oldali beadására Medgyes érkezett, de 11 méterről a jobb felső sarok fölé lőtt. Körülbelül 2500 néző látogatott ki a Rohonci útra.