Szombathelyi Haladás


Halmosi Pétert köszöntjük


2020.01.28. 21:00
PA

A vasárnapi, Szeged elleni mérkőzésen búcsúztatja a Szombathelyi Haladás a profi futballtól visszavonult Halmosi Pétert.

Halmosi Péter idehaza a Haladásban és a Debrecenben futballozott, külföldön az osztrák Grazer AK-ban, az angol második ligás Plymouthban és az első osztályú Hull Cityben szerepelt. A Debrecennel háromszoros bajnok és kétszeres Szuperkupa-győztes. Az NB I-ben 401 meccsen 57 gólt szerzett, Ausztriában 17 bajnokin hármat. Az angol első osztályban 18 bajnoki találkozón szerepelt, míg a második ligában 59 mérkőzésen 12 gólig jutott. Két és fél évnyi angliai légióskodása után 2010 februárjában tért vissza nevelőklubjába, a Haladásba. A válogatottban 35 alkalommal lépett pályára. A 40 esztendős futballista január 7-én jelentette be, hogy visszavonul a profi labdarúgástól.

Cucut a a vasárnap 14 órakor kezdődő Szeged Csanád-Grosics Akadémia elleni mérkőzés előtt köszönti klubunk.

Természetesen a 108-szoros válogatott Király Gábort is szeretné köszönteni klubunk, ám a kapus elfoglaltságai miatt ezen a vasárnapon nem tud kilátogatni a bajnokira. Király és a Haladás abban állapodott meg, hogy a kapus jelzi majd, mely időpont lesz megfelelő a számára.

További hírek

Megtekintés
Vezetőedzői értékelések

Így látta a Szombathelyi Haladás-Nyíregyháza Spartacus FC (0-1) mérkőzést Michal Hipp és Visinka Ede.
2 0 0 2023.01.29. 20:00
Megtekintés
Kapufa itt, gól ott

A tavaszi első fordulóban a sok helyzetet elhibázó Szombathelyi hazai pályán 1-0-ra kikapott a Nyíregyháza Spartacustól.
0 0 0 2023.01.29. 16:00

Shop

Mez? Sál vagy táska?

Szerezd be akár mindhármat, válogass a webshopban!

Hirdetések

 
 

Támogatóink