Jó meccs, jó ellenfél, jó eredmény

2019.07.22. 21:40

Supka Attila értékelte a Trabzonspor (0-0) elleni ausztriai felkészülési mérkőzést.

Supka Attila: - Egy nagyon jó ellenfél ellen egy nagyon jó mérkőzést játszottunk - a döntetlen mindenképpen jó eredménynek mondható. Az első és a második félidőben is kipróbáltunk egy-egy játékrendszert. Az első félidei védekezésünk rendben volt és támadásban is voltak lehetőségeink, ám ezekből nem tudtunk gólokat szerezni. A második félidőben három százszázalékos ziccerünk is akadt és noha a törökök kétszer a kapufát találták el, védekezésünket nem tudták megbontani, mindkét alkalommal átlövésből találták el kapunkat. Hasznos két napot töltöttünk Ausztriában – fontos tudni, hogy mindent a törökök fizettek, az ő vendégeik voltunk. Sokat dolgoztunk, a hétfő délelőtti edzésen átvettük a taktikát mégegyszer és örömteli, hogy ebből sok mindent viszontláttam a mérkőzésen is