Döntetlennel búcsúztunk

2019.05.19. 16:50

Az OTP Bank Liga 33. fordulójában vasárnap a Szombathelyi Haladás 1-1-es döntetlent játszott a MOL Vidi FC ellen.

Szombathelyi Haladás-MOL Vidi FC 1-1 (0-0).

Szombathely, játékvezető: Pillók

Nézőszám: 3340

Haladás: Rózsa - Habovda, Jagodics, Németh Milán, Mohl - Dausvili - Funsho, Golodiuk, Rui Pedro, Ivanov - Priskin

MOL Vidi FC: Kovácsik - Fiola, Milanov, Juhász , Pátkai - Hadzic, Scsepovics, Tamás, Elek - Kovács I., Futács

Az első percekben a Vidi térfelén pattog a labda.

10. perc: Az első kapuralövés a Haladásé. Funsho 20 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

A hazai szurkolókon a mai napon sem múlik semmi, lelkesen buzdítják a csapatot.

19. perc: Ivanov 18 méterről leadott lövése Juhászról pattant szögletre.

20. perc: Rui Pedro 16 méterről próbálkozott, a labda a jobb sarok mellé ment.

24. perc: Kovács István volt szabálytalan, sárga lapot kapott.

28.perc: Milanov szögletét biztosan húzta le Rózsa.

30. perc: Scsepovics passzát követően Pátkai 20 méterről csúnyán kapu fölé durrantott.

31. perc: Ivanov beadását Priskin 6 méterről Kovácsik kezébe fejelte a labdát.

35. perc: Golodyuk rúgta fel Tamást, a játékvezető sárga lappal jutalmazza.

37. perc: Milanov 26 méterről leadott, középre tartó lövése elsőre kipattant Rózsáról.

45. perc: Ivanov egyéni szólója után 23 méterről lőtt, Kovácsik szögletre tolta a labdát.

Nincsen hosszabbítás, vége az első félidőnek.

A Vidi kezdte a második félidőt.

47. perc: Kovács átadásából Milanov próbálkozott, de Rózsa jól helyezkedett, fogta a lövést.

48: Újra Milanov kísérletezik, Rózsa biztosan fogja a 21 méterről leadott lövést.

51. perc: Ivanov baloldali beadása megpattant egy védőn, a labda Funsho elé került, aki 6 méterről nagy helyzetben fölé durrantott.

58. perc: Rui Pedro 18 méterről vágta kapu fölé a labdát.

60. perc: Scsepovics kapott sárga lapot, mert Jagodiccsal szabálytalankodott.

60. perc: Csere a vendégeknél Fiola helyett Nego játszik tovább.

64. perc: Scsepovics helyett Huszti folytatja.

67. perc: GÓÓÓÓÓLLL, Priskin 1:0. Ivanov sarokkal passzolt Priskin elé, aki 11 méterről kilőtte a jobb felső sarkot!!!

71. perc: A vendégek kihasználják az utolsó cseréjüket is. Milanovot Hodzics váltja.

72. perc: Futács 6 méterről durrantott fölé.

73. perc: Hodzics 18 méterről alig lőtt a bal alsó sarok mellé.

74.perc: Az első Hali csere. Priskin helyett Gaál játszik tovább.

79. perc: Mohl felrúgta Kovács István, sárga lap.

80. perc: Öngól! Huszti szögletét Németh Milán fejelte a saját kapujába 4 méterről, Rózsa mozdulni sem tudott. 1:1.

81. perc: Pátkai lerántotta Fushót, sárga lap jár érte.

86. perc: Rui Pedro helyett Németh Márió lép pályára

88. perc: Ofosu a Haladás utolsó cseréje, Fushót váltja.

90.perc: Meccslabda, Habovda 14 méterről kapu fölé lőtte a labdát.

Két perc a hosszabítás.

91. perc: Németh Milán kapott sárga lapot, mert felrúgta Kovács Istvánt.

92. perc: Hodzics 25 méterről leadott nagyerejű lövését, Rózsa bravúrral tenyerelte szögletre.

Vége a mérkőzésnek, 1:1.