Elképesztő pech: a 93. percben veszítettünk két pontot

2019.05.04. 16:50

Az OTP Bank Liga 31. fordulójában szombaton a Szombathelyi Haladás 1-1-re végzett a Pakssal. Priskin tizenegyesével vezettünk, Remili a 93. percben, érintés nélküli szögletből egyenlített.

SZOMBATHELYI HALADÁS-PAKSI FC 1-1 (0-0)

Szombathely, játékvezető: Berke.

Haladás: Király - Habovda, Jagodics, Németh Milán, Mohl - Dausvili - Funsho, Rui Pedro, Ivanov - Priskin

Paks: Nagy G. - Fejes, Lenzsér. Kővári, Szabó J. - Bartha, Könyves, Windecker, Papp - Simon A., Kesztyűs

3. perc:  Ivanov passzolt Golodiukhoz, a középpályás jobb oldali beadásáról centikkel maradt le a berobbanó Funsho

7. perc: Szabó József rúgta fel Priskint a tizenhatoson belül a jobb oldalon, ám Berke szerint ez nem ért büntetőt...

13. perc: Szabó József 19 méteres lövése megpattant, Király csak az alapvonalon túl tudta megfogni a labdát

16. perc: Golodiuk fejelt össze egy paksi játékossal, mindkét futballistát ápolni kell, az ukrán futballista van rosszabb állapotban. A masszőrök és Habodva is mutatja, cserélni kell. Golodiukot már négy perce ápolják a gyepen, most már a mentősök is bent vannak. Golodiuk nyakmerevítőt is kapott már.

Golodiukot a mentők kórházba szállítják, helyére a 21. percben Holdamp állt be

24. perc: Mi maradt ki! Egy bal oldali szabadrúgás után Rui Pedro adott középre, Priskin nyolc méteres lövését Nagy bravúrral, lábbal védte.

26. perc: Habovda jobb oldali szögletét Jagodics hét méterről, egy védővel a nyakán a kapu fölé fejelte

Nagy a küzdelem, a szombathelyiek mennek előre, de a tét miatt görcsösen futballoznak. A paksiaknak láthatóan jó a döntetlent.

32. perc: Holdampf adott be jobbról, Priskin 12 méterről fejelt, a labda elsuhant a bal sarok mellett

38. perc: Németh Milán rúgta fel Könyvest, sárga lap

Négy perc a hosszabbítás

45+1: Egy kontra után Könyves jobbról, 12 méterről a bal sarok mellé lőtt

45+3: Fejes kapott sárga lapot

Vége az első félidőnek

Megkezdődött a második félidő, egyik csapat sem cserélt

53. perc: Dausvili kapott sárga lapot

56. perc: Egy paksi sárga lap, ezt Windecker kapta

58. perc: Egy jobb oldali beadás után Priskin estében, egy védővel együtt, öt méterről a bal sarok mellé lőtt

59. perc: Bartha 24 méteres, középre tartó lövését védte Király

A Hali-szurkolók valami elképesztően nagy hangulatot teremtenek - már az első perctől kezdve buzdítják csapatuk, szinte folyamatosan szurkolnak

63. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!Ivanov tört be a jobb oldalon a tizenhatoson belülre, lövésbe Lenzsér ért bele kézzel. Sárga lap és tizenegyes. A büntetőt a 65. percben Priskin laposan a bal sarokba lőtte (1-0).

66. perc: Csere a Haliban, Priskint Ofosu váltotta

72. perc: Ofosu passzolt Rui Pedróhoz, a középpályás 19 méteres lövés egy védőt érintve vágódott a bal sarok mellé

77. perc: Kettőscsere  a Paksban, Simon helyett Remili, Kesztyűs helyett Cseke

78. perc: Funsho indult meg, de 14 méterről a jobb sarok mellé lőtt

79. perc: Holdampf kapott sárga lapot

4246 a hivatalos nézőszám

87. perc: Csere a Haliban, Rui Pedrót Németh Márió váltotta

Három perc a hosszabbítás

93. perc: 1-1. Remili bal oldali szöglete érintés nélkül vágódott a hosszú, bal felső sarokba. Ez hihetetlen, ilyen nincs...