A hajrában buktuk el a a meccset

2018.09.29. 16:55

Az OTP Bank Liga 9. fordulójában szombaton a Szombathelyi Haladás a 89. percben kapott góllal maradt alul a Paksi FC ellen.

SZOMBATHELYI HALADÁS-PAKSI FC 1-2 (0-0)

Szombathely, játékvezető: Solymosi

Haladás: Király - Habovda, Kolcák, Tamás, Németh Milán - Mészáros, Jagodics, Rácz, Halmosi - Funsho, Priskin.

Paks: Nagy G. - Kulcsár, Gévay, Fejes, Báló - Kecskés - Haraszti, Papp, Bertus, Remili - Hahn

A mérkőzés előtt a még július 28-án, az Újpest ellen 100. NB I-es bajnokiját játszó Jagodics Márko köszöntötte Tóth Miklós ügyvezető igazgató.

A paksiak kezdték a játékot.

4. perc: Priskin vezette a labdát, majd 22 méterről a bal felső sarok mellé lőtt

7. perc: Németh Milán-Halmosi volt a labda útj a bal szélen, utóbbi 11 méteres lövése nem sokkal kerülte el a jobb felső sarkot

Húsz perc telt el a meccsből, egyelőre mezőnyben folyik a játék, enyhe szombathelyi mezőnyfölénnyel.

22. perc: Habodva jobb oldali beadását Priskin nyolc méterről a léc fölé fejelte

Továbbra is mezőnyben gyűrik egymást a csapat, mondhatni a két tizenhatos között folyik a játék

33. perc: Hahn 20 méterről, kevéssel lőtt a jobb sarok mellé

45. perc: Remili balról, 12 méterről lőtt, Király védett

Vége az első félidőnek

II.FÉLIDŐ

48. perc: a sérült Németh Milán helyett Schimmer állt be

51. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Kecskés adta el a labdát, az ajándékkal Funsho ment el a bal oldalon, középre, Priskinhez passzolt, a csatár 20 méterről úgy lőtt a hálóba, hogy a labda a jobb kapufáról vágódott a hálóba (1-0)

59. perc: Csere a Paksban, Simon András állt be Haraszti helyett

62. perc: Báló bal oldali szögletét a kirepülő Király éppen Simonhoz öklözte, a támadó balról, nyolc méterről a léc alá lőtt (1-1)

63. perc: Haladás-csere, Funsho helyett Gaál érkezett

65. perc: Priskin 23 méteres, léc alá tartó lövését Nagy tolta fölé

69. perc: Papp kapott sárga lapot

71. perc: Csere a Paksban, Remili helyett Bartha állt be

2846 a hivatalos nézőszám

77. perc: Simont kell ápolni a Haladás kapujánál, három perce áll a meccs

79. perc: Csere a Haladásban, Halmosi helyett Németh állt be

Beszorítja ellenfelét a Haladás, ám igazán nagy nyomást nem tudnak helyezni a hazaiak a paksi kapura

Három perc, plusz a hosszabbítás van hátra. Nincs még lefutva a meccs...

89. perc: 1-2. Egy jobboldali beadás után Kecskés talált a Hali kapujának jobb alsó sarkába.