Szombathelyi Haladás


Csepel-Haladás a Magyar Kupában


2018.09.04. 11:00
haladas.hu

A Magyar Labdarúgó Szövetségben kisorsolták a Magyar Kupa 6. fordulójának párosítását. A mieink Csepelre utaznak.

A Magyar Labdarúgó Szövetség 6. fordulójában a Szombathelyi Haladás az NB III. Nyugati-csoportjában szereplő, anno szebb napokat látott, az egykori újpesti futballista, Tamási Zoltán irányította Csepel FC vendége lesz. Érdekesség, hogy a csepelieknél szerepel két korábbi Illés Akadémia-Haladás futballista, Vargovics Tamás és Tóth Márton. A fővárosiak egy-egy győzelem és döntetlen mellett két vereséget gyűjtöttek eddig.

A találkozót szeptember 22-én vagy 23-án  rendezik, a továbbjutás egy mérkőzésen dől el.

AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest
Cigánd (NB III)–Mol Vidi
BKV Előre (NB III)–DVSC
ESMTK (NB III)–DVTK
Komárom VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC
Csepel FC (NB III)–Haladás
Bőny (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Honvéd
Siklós–Paks
Fővárosi Vízművek (Budapest I.)–Mezőkövesd
Tállya–MTK
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)

LABDARÚGÓ MAGYAR KUPA
A 6. FORDULÓ TELJES PÁROSÍTÁSA

Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (NB I)
Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest (NB I)
Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I)
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Budapest Honvéd (NB I)
Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
BKV Előre (NB III)–DVSC (NB I)
Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia (NB I)
Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
Tállya KSE (NB III)–MTK (NB I)
Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
Hódmezővásárhely (NB III)–Vác (NB II)
Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza (NB II)
ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
Siklós (Baranya megye I.)–Paks (NB I)
Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–Siófok (NB II)
Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
PMFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
Dabas–SBTC
Tiszafüred–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III)

 

További hírek

Megtekintés
Két akadémista siker

Az I. osztályú utánpótlás-labdarúgóbajnokság tavaszi első fordulójában az Illés Akadémia-Haladás csapatai közül az U15-ösök és az U19-esek tudtak nyerni.
0 0 0 2020.02.27. 12:00
Megtekintés
Sérülések után

Schimmer Szabolcs játéka kérdéses, Rózsa Dániel és Medgyes Zoltán már edz, Németh Márió rehabilitációját végzi.
0 0 0 2020.02.26. 17:05

Shop

Mez? Sál vagy táska?

Szerezd be akár mindhármat, válogass a webshopban!

Hirdetések

 
 

Támogatóink