Női labdarúgóinkat és a futsalosokat is köszöntöttük

A HVSE Magyar Kupát nyert, míg a Haladás-Viktória FC Magyar Kupa-ezüstérmes lett.
0 9 0 2022.05.17. 13:00
Holdampf Gergő: 100!

Középpályásunk a Kecskemét ellen játszotta 100. bajnoki mérkőzését a Szombathelyi Haladásban.
0 0 0 2022.05.16. 20:00
Később kezdünk Szolnokon

Vasárnap 18 órakor kezdődik csapatunk mérkőzése az utolsó fordulóban.
0 0 0 2022.05.16. 18:00
Vezetőedzőnk értékelése

Így látta a Szombathelyi Haladás-Kecskeméti TE (1-3) mérkőzést Németh Szabolcs.
1 0 0 2022.05.15. 22:00
"Nagyon jó csapatnak tartom a Haladást"

Vasárnapi ellenfelünk vezetőedzője, Szabó István nyilatkozott csapatunkról és a várható esélyekről.
0 0 0 2022.05.14. 20:36
Szépen búcsúzni

A Merkantil Bank Liga labdarúgó NB II. utolsó előtti, 37. fordulójában vasárnap 18.30-as kezdéssel (Tv: M4 Sport) a Szombathelyi Haladás a második helyen álló Kecskeméti TE-t fogadja.
0 0 0 2022.05.14. 09:30
Győzelem után előre a bronzért!

A női labdarúgó NB I. 20. fordulójában a Haladás-Viktória FC 3-2-re legyőzte a Soroksárt, így már biztosan a negyedik helyen végzett - és a bronzéremért mérkőzhet majd.
0 0 0 2022.05.13. 22:00