haladas.hu

Tizenhat gólt szereztünk az FSC Hegykő elleni gálamérkőzésen.

FSC Hegykő-Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0-16 (0-6). - Hegykő, 400 néző.

Haladás: Rózsa – Tóth D., Schimmer, Jánvári, Németh Milán – Kiss B., Tóth Máté – Németh Márió - Tóth Marcell, Funsho, Halmosi.

II. félidő: Gyurján – Polgár, Kovács L., Bolla, Devecseri – Rácz, Tóth Máté – Petró, - Mészáros, Varga K., Kiss T. Edző: Pacsi Bálint.

A Győr-Moson Sopron megyei II. osztály nyugati-csoportjában szereplő hegykői gárda a Haladást hívta öltözőépületének ünnepélyes átadására rendezett gálamérkőzésre. A találkozó 2x30 perces volt.

A szombathelyiek szűk tíz perc elteltével három góllal vezettek és végig nagy kedvvel játszva meg sem álltak 16-ig a lelkesen futballozó hazaiak ellen. A vasiak több helyzetet is kidolgoztak, ám a hegykőiek három kapusa is nagyokat védett.

A lefújás után a hazaiak az egyik étteremben vacsorára látták vendégül a szombathelyieket.

Gólszerzők: Petró 3 (37., 44., 57.), Kiss T. 3 (42., 48., 53.), Varga K. 2 (51., 56.), Németh Milán 2 (7., 15.), Tóth D. (4.), Tóth Máté (9.), Németh Márió (19.), Tóth Marcell (24.), Kovács L. (34.), Mészáros (60.).

Petró Balázs három gólt szerzett. Fotó: Németh Szabolcs

- Megtiszteltetés, hogy a hegykői öltöözőavatón részt vehettünk, pörgős, fegyelmezett focit mutattunk be - mondta Pacsi Bálint, a Haladás edzője.