SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ - Így látta a mérkőzést Csertői Aurél és Mészöly Géza

2017.08.05. 22:10

A két vezetőedző értékelte a Paksi FC-Szombathelyi Swietelsky-Haladás (2-0) találkozót.

Csertői Aurél: - Nem indult jól a mérkőzés, de türelmesen, okosan futballoztak a fiúk és ennek meglett a gyümölcse. A második félidőben már daráltunk, a két gólon kívül kidolgoztunk három-négy helyzetet is. A meccs végére pedig egész jól futballoztunk. Ma az volt a legfontosabb, hogy nyerjünk - ez sikerült.

Fotó: paksifc.hu

Mészöly Géza: - Az első félidőben domináltunk, helyzeteket dolgoztunk ki, kapufát lőttünk. Szünet után elég volt egy pici rövidzárlat, és elveszítettük a meccset. Az első gólnál a szöglet után már a mi játékosunk fejéről került a labda Szabó elé. Aztán gólra gólt rúgtak a paksiak. Sokkal több volt a meccsben, de most ilyen szériában vagyunk, amit csak igazi csapatmunkával tudunk megváltoztatni. Hinni kell a munkában, és még többet kell dolgoznunk.