Döntetlen a Budaörs ellen

2019.08.28. 19:00

A Merkantil Bank Liga 6. fordulójában szerdán a Haladás gólnélküli döntetlent játszott a Budaörssel.

SZOMBATHELYI HALADÁS - BUDAÖRSI SC 0-0

Szombathely, 2140 néző, játékvezető: Solymosi

Haladás: Gyurján - Medgyes Z., Jancsó, Jagodics, Németh Milán - Kiss B., Holdampf, Nyári - Németh Márió, Novák, Gaál.

Budaörs: Szabó B. - Marques, Gyurácz, Kékesi, Forgács -  Fényes, Tóth K., Halmai, Szabó B., Medgyes S. - Kulcsár

A hazaiak tiszta zöldben, a vendégek fehér-szürke csíkos felsőben játszanak.

10. perc: Kiss Bence indította a jobb szélen egyedül kilépő Németh Máriót, a támadó teljesen egyedül bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, ám amikor lőni akart, a becsúszó Forgács becsúszva szerelt

19. perc: Ezt megúsztuk. Egy jobb oldali beadás üresen találta Halmait, aki nyolc méterről a bal kapufa mellé tekert

21. perc: Németh Márió 19 méterről alig emelt a bal felső sarok fölé

Jobbára a Haladás irányítja a játékot, de a budaörsiek sem csak védekeznek, ha tehetik, támadásba lendülnek

Visszaesett az iram és a színvonal is, mezőnyben gyűrik egymást a csapatok

43. perc: Németh Milán szerelt szépen a saját térfelén, majd szépen indította Novákot, ám a csatár lesről indult

44. perc: Nováktól Gaálhoz került a labda a bal szélen, a támadó 16 méterről a jobb felső sarok mellé bombázott

Vége az első félidőnek

Megkezdődött a második félidő, egyik csapat sem cserélt

55. perc: Holdampf tette ki a labdát a bal szélen Gaálhoz, aki betört a tizenhatoson belülre, de amikor egy cselt csinált, Gyurácz szerelte

59. perc: Csere a vasiaknál, Novák helyett Eszlátyi állt be

60. perc: Budaörsi csere, Halmai helyett Horváth Emil jött

65. perc: Medgyes vezetgette a labdát, majd 24 méterről alig lőtt fölé

70. perc: Nyári bal oldali szabadrúgása kipattant a védőkről, az érkező Jancsó tíz méterről lőtt, de Szabó bravúrral védett

74. perc: Eszlátyi iramodott meg a bal oldalon, majd tíz méterről lőtt, Szabó szögletre tolta a labdát

75. perc: Ismét Eszlátyi húzta meg a bal szélt, középre lőtt labdáját a kivetődő Szabó leszedte Gaál lábáról

79. perc: Csere a Haladásban, Medgyes helyett Tóth Dávid állt be

83. perc: Csere a hazaiaknál, Nyárit Doktorics váltotta

Az utolsó negyedórát nagyon megnyomja a Haladás

86. perc: Eszlátyi bal oldali szögletét Jagodics fejelte kapura, de a gólvonalon álló Kékesi kifejelte a labdát

Két perc a ráadás

91. perc: Eszlátyi bal oldali szabadrúgását Németh Milán hét méterről a bal sarok mellé fejelte