Féltucat gólt szerzett az U14-es csapat

2016.09.15. 07:05

Az I. osztályú utánpótlás-labdarúgó-bajnokságok 3. fordulójában az Illés Akadémia csapatai közül kettő győzött, egy döntetlent játszott, kettő kikapott.

U14

Illés Akadémia-Haladás-SZEAC 6-0 (0-0).  - Illés Akadémia, 3. forduló, vezette: Bendik.

Illés Akadémia-Haladás: Pataki - Kállai (KOVÁCS  Z.), SIMON, Baranyai (Varga Márk), Simon Bo. (Vigh) - Reseterits, Tarján, TÓTH Á., BUNEVÁCZ (ROSNER) - DONCSECZ (Palkó), HORVÁTH R. (Balogh Ádám). Edző: Sátori Barnabás.

Gólszerzők: Simon K., Doncsecz, Kovács Z., Tóth Á., Rosner, Horváth R.

Az első félidőben a szervetten védekező vendégek megnehezítették a szombathelyiek dolgát. A második félidőre elfáradó Szeged aztán magabiztos győzelmet aratott az Illés Akadémia.

A bajnokság állása: 1. Illés Akadémia-Haladás 9, 2. Bozsik Akadémia 7, 3.  MTK 7 pont.

4. forduló, szombat, 11.00: Puskás Akadémia-Illés Akadémia-Haladás

U15

Illés Akadémia-Haladás-SZEAC 0-1 (0-0). – Illés Akadémia, 3. forduló, vezette: Németh T.

Illés Akadémia-Haladás: Hegyi (Schüld) - Rédei, AUER, Pandur (Séfer), Basics - Fábián, Woth (Debreceni), Kállai (Bakos), Füzik (Czafik) - Szalay, Jakab. Edző: Farkas Péter.

Jól kezdte a meccset a hazai csapat, de a vendégek 20 perc után átvették az irányítást, és egy góllal megérdemelten nyertek.

A bajnokság állása: 1. Honvéd 9, 2. FTC 9, 3. Vasas Kubala Akadémia 7, … 7. Illés Akadémia-Haladás 4 pont.

U16

Illés Akadémia-Haladás-Vasas Kubala Akadémia 3-1 (1-1). – Illés Akadémia, 3. forduló, vezette: Krasznai.

Illés Akadémia-Haladás: CSUTORKA - Kónya, Horváth M., BOKOR, Balogh F. - Illés (Huszti), NYÍRI,  NYÁRI, TÓTH K. (Nagy K.) – BURAI (Oláh), SZEKÉR. Edző: Desits Szilárd.

Gólszerzők: Burai Erik (2), Tóth G. Kiállítva: Váradi M. (Vasas Kubala Akadémia).

Izgalmas, fordulatos mérkőzésen a hazai csapat a meccs összképe alapján megérdemelten győzött.

A bajnokság állása: 1. Debrecen 9, 2. Puskás Akadémia 7, 3. MTK 6, 4. Illés Akadémia-Haladás 4 pont.

4. forduló, szombat, 13.00: Puskás Akadémia-Illés Akadémia-Haladás

U17

Illés Akadémia-Haladás-Vasas Kubala Akadémia 0-0. – Illés Akadémia, 3. forduló, vezette: Armstrong.

Illés Akadémia-Haladás:  Kiss Á. – ACSÁDI R., Labát, Keresztes, Vámos -  Szilágyi  (Latyák), KISS T., Dorner (Putz), WINKLER - SZALAI (Horváth K.), Füleki (Vargovics). Edző: Bánfalvi Zsolt.

Az első félidő után három-négy góllal kellett volna vezetniük a hazaiaknak, ám a helyzetek kimaradtak, így meg kellett elégedniük az egy ponttal.

A bajnokság állása: 1. Puskás Akadémia 9, 2. FTC 6, 3. Vasas Kubala Akadémia 5, 4. Illés Akadémia-Haladás 4 pont.

U19

Vasas Kubala Akadémia-Illés Akadémia-Haladás 1-0 (0-0). – Budapest, 3. forduló, vezette: Skultéti.

Illés Akadémia-Haladás: MOLNÁR M. - Imre, TIBA, Kirják, Tóth M. (Derdák) - KISS B., MOLNÁR T., Kovács Z. (Bontó), Kovalovszki - Szántó, Varga K. Edző: Csordás Csaba.

Végig nagyon küzdelmes, látványos mérkőzést vívott a két csapat, a mezőnyben szép párhacrokkal, de kevés helyzettel. Mindkét kapu előtt egy-egy százszázalékos ziccer maradt ki. Az utolsó percekben a hazaiak szerencsés góllal nyertek.

A bajnokság állása: 1. Vasas Kubala Akadémia 9, 2. MTK 6, 3. Honvéd 6, …5. Illés Akadémia-Haladás 3 pont.

4. forduló, szombat, 11.00: Illés Akadémia-Haladás-FTC