Elővételben kényelmesebb!

2018.05.03. 23:10
haladas.hu

Vegye meg belépőjét elővételben, hogy elkerülje a szombati mérkőzés előtti esetleges sorbanállást.

Szépen fogynak a belépők a szombaton 17 órakor kezdődő Szombathelyi Swietelsky-Haladás - Puskás Akadémia mérkőzésre. Mivel a hétvégére jó idő várható, s mert nagy a mérkőzés tétje, előreláthatóan ismét sokan kilátogatnak a bajnokira. Ezért is kérjük Tisztelt Szurkolóinkat, hogy akik tehetik, elővételben váltsák meg belépőjüket. Ezzel elkerülhetik a meccs előtti sorbanállást is.

A mérkőzés napján 11 órakor a stadion három pénztára kinyit, majd 15 órától már valamennyi, azaz 10 pénztár üzemel. Ennek ellenére a nagy érdeklődés miatt mégegyszer hangsúlyozzuk: ha tehetik, mindenképpen elővételben váltsák meg jegyüket.

Jegyelővétel

Haladás Ajándékbolt (Szhely, Kossuth Lajos utca 20. – klubkártya is vásárolható (500 forint)
Péntek: 10.30-15.30
Szombat: 9.30-11.30

Tourinform Iroda (Szhely, Fő tér 1.)
Péntek: 9.00-17.00
Szombat: 9.00-13.00

Szhelyi vasútállomás
Péntek, szombat: 7.00-17.00 (12.00-12.20 és 15.40-16.05 zárva)

Haladás Sport Bár (Haladás Sportkomplexum kávézója)

VIP 15.000,- Ft

Korlátozott számban gépkocsi-parkolójegyet is lehet vásárolni a stadion melletti parkolóba. Ára: 500,- Ft.

A jegy- és bérletvásárlók között a mérkőzés szünetében az iRedline mobiltelefon szaküzlet 20 ezer forint értékű ajándékcsomagját sorsoljuk ki.