Drámai meccset játszottak a lányok

2018.04.16. 12:00

A női labdarúgó NB I-ben hiába vezetett a 90. percben a Haladás-Viktória, a vendéglátó Kóka kiegyenlített.

Kóka FNLA–Haladás-Viktória FC 3-3 (1-2). – Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont, 80 néző, női NB I-es alsóházi labdarúgó-mérkőzés, 2. forduló, vezette: Molnár.
Kóka FNLA: Rőhberg – Nagy V., Róth (Haraszti, 70.), Vidovenyecz, Török – Buzás, Ott, Patkós (Králik, 46.), Zágonyi – Horváth E., Fogl. Edző: Berla Attila.
Haladás-Viktória: Császár – Kopcsándi, Balogh, Fördős, Kiss Zs. (Horváth V., 87.) – Csidei – Szakonyi (Kun, 56.), MANHART, Öreg, Király – Siklér. Edző: Simon Attila.

Mindkét együttesből többen is hiányoztak. Az első félidőben a szombathelyiek nem futballoztak jól, de ők domináltak. A másodikban a hazaiak átvették az irányítást, igazságos döntetlen született. Gól: Haraszti 2 (75., 92.), Róth (10.), illetve Siklér (5.), Király (37.), Manhart (90.).

Heike Manhart jól játszott, gólt is szerzett Fotó: Vas Népe/Nagy Jácint

Simon Attila: – A heti felkészülésünk tükörképe volt a meccs, így nem is várhattam jobb játékot, jobb eredményt.

A másik mérkőzésen: Astra-Újpest 5-0.